Česko očima seniorů v Polabském muzeu v Poděbradech

Polabské muzeum v Poděbradech společně s portálem pro aktivní seniory www.i60.cz zvou na výstavu „Česko očima seniorů“, jejíž vernisáž se uskuteční v sobotu 13.října 2018 od 14. hodin. V rámci vernisáže se uskuteční rovněž módní přehlídka zralých modelek projektu i60 Senior Fashion.

Česko očima seniorů v Polabském muzeu v Poděbradech

Fotografie nejrůznějších koutů České republiky, flóry a fauny, ale také okamžiky všedních dní. To jsou témata snímků, které na seniorský portál i60.cz vložili seniorští fotografové v průběhu posledních tří let. Nyní mohou vybrané fotografie shlédnout návštěvníci Polabského muzea v Poděbradech. Právě to je druhou zastávkou putovní výstavy „Česko očima seniorů“, která v příštích měsících zavítá do dalších českých a moravských měst, například Olomouce, Brna, Ostravy, ale i Jeseníku či Bohumína.

A nebudou to jen senioři – fotografové, kteří se v sobotu 13. října v Poděbradech představí. Součástí vernisáže bude také módní přehlídka modelek ve věku 55-75 let, které pro tuto příležitost připraví stylistka Elen Zajíčková.

Přijďte v sobotu do Polabského muzea v Poděbradech – uvidíte nejen krásy České republiky pohledem seniorů, ale i zralou krásu žen!