OPATŘENÍ PLATNÁ OD 22.11.2021

Vážení návštěvníci,

opatření platná od 22. 11. 2021 zásadně nemění dosud platná pravidla pro vstup do subjektů Polabského muzea, p.o.. Naše výstavy a expozice tedy nadále můžete navštívit bez kontroly očkování, prodělané nemoci a testů na Covid-19.

Prosíme vás však o dodržování následujících pravidel:

• každý návštěvník je povinen mít nasazen respirátor dle příslušných norem (FFP2, KN 95) či nanoroušku ve všech prostorách muzea
  • dodržovat rozestupy 1,5 metru, nejde-li o osoby ze společné domácnosti nebo žáky nebo studenty jedné školy
  • využít dezinfekci rukou při vstupu do muzea

Účastníci komentovaných prohlídek, koncertů, přednášek a jiných hromadných akcí nad 20 osob, s výjimkou dětí do dovršení 12 let, musí při vstupu do muzea prokázat splnění jedné z následujících podmínek:

• aplikaci očkování proti Covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín) musí uplynout nejméně 14 dní,
  • doložit prodělání laboratorně potrvzeného onemocnění Covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce.

Účastníci ve věku 12 až 18 let musí prokázat splnění jedné z předchozích podmínek nebo doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 72 hodin.

Aktuální opatření týkající se návštěvy muzeí a galerií naleznete také ZDE.