Divadlo pod širým nebem - "Balada pro banditu"

Dovolujeme si Vás pozvat na ojedinělou kulturní a společenskou akci do areálu přerovského skanzenu.

Divadelní představení Divadlo Antonína Dvořáka Příbram

Termín konání: Pátek 28.6.2019 od 21hod. v areálu Polabského národopisného muzea Přerov nad Labem

Vstupné: 250,-Kč / 1 osoba

Volný zasedací pořádek.

Upozornění: Vstupenky již není možné objednat elektronickou formou. V tuto chvíli je pouze možnost zakoupení vstupenek hodinu před konáním akce na pokladně přerovského skanzenu. Děkujeme za pochopení.

V Pátek 28.6. 2019 od 21hod.  budete moci shlédnout divadelní představení Balada pro banditu, ve kterém se Vám předství Divadlo Antonína Dvořáka Příbram.

Vzhledem k omezenému počtu míst je možná již nyní rezervace vstupenek na e-mailové adrese propagace@polabskemuzeum.cz pouze do pondělí 24.6.2019. Poté budou moci diváci zakoupit své vstupenky na místě v den konání akce.