LOCK ART

Tuto výstavu pořádají žáci třetího ročníku produkční činnosti v umění a reklamě Střední školy designu v Lysé nad Labem. Prostory pro její zrealizování nám poskytlo Muzeum Bedřicha Hrozného v Lysé nad Labem.

Místo konání: Muzeum Bedřicha Hrozného Lysá nad Labem

Datum konání: 14.5. – 24.6.2021

Výstava se uskuteční od 14. května 2021 a bude trvat do 24. června 2021

Vystavovateli jsou pedagogové z naší školy, kteří nám poskytli svá díla vytvořená v období pandemie, nebo v přímé souvislosti s ní. Inspirací k tématu výstavy byla věta pana prezidenta z rozhovoru pro MF DNES 10.10.2020, že: … „umělci vytvořili svá nejkrásnější díla tehdy, když byli hladoví.“