PES BASKERVILLSKÝ

Divadlo pod širým nebem v zahradách Polabského národopisného muzea v Přerově nad Labem, hraje Městské divadlo Mladá Boleslav.

PES BASKEVILLSKÝ

30.8.2022 od 20hod

Hraje Městské divadlo Mladá Boleslav v režii Petra Mikesky.

AKCE: Středočeské kulturní léto

Předprodej vstupenek zde nebo na pokladnách Polabského muzea p.o. (Polabské muzeum Poděbrady, Polabské národopisné muzeum Přerov nad Labem, Muzeum Bedřicha Hrozného Lysá nad Labem). Vstupenky bude možné zakoupit i na místě  v den konání akce.

Cena vstupenky 300Kč.

Arthur Conan Doyle – Petra Halbichová

PES BASKERVILLSKÝ

Detektivní dobrodružství plné humoru pro celou rodinu.

Pozvolna se stmívá, mlha houstne a z Velké grimpenské bažiny se ozývají děsivé zvuky… Vyje to snad opravdu pekelný pes přicházející si pro všechny členy rodu Baskervillů, jak se domnívají místní lidé? Jak zemřel sir Charles, kdo krade v londýnském hotelu boty a proč v noci pláče služebná Berrymorová? Nejen tyto záhady čekají na nejgeniálnějšího detektiva všech dob, Sherlocka Holmese, který snad s pomocí houslí a věrného přítele Watsona přijde na kloub každé z nich. Nuže, nebojte se prokletí a vydejte se s námi na blata!

Režie: Petr Mikeska.

Hrají: Petr Prokeš, Roman Teprt, Milan Ligač, Ivo Theimer, Lucie Končoková / Lucie Matoušková, Martin Hrubý, Petr Bucháček, Eva Reiterová, Svatava Hanzl Milková / Veronika Bajerová a Milan Koníček j. h.