Výprodej zatracených knih v Polabském muzeu Poděbrady

Přijďte si koupit publikace za symbolické ceny a obohaťte svou knihovnu o jedinečné kousky!

Výprodej zatracených knih v Polabském muzeu Poděbrady

Mimořádný prodej se bude konat v pátek 24. 2. a v sobotu 25. 2. 2023 od 13:00 do 17:00 v přízemí Polabského muzea (Poděbrady, Na Dláždění 68).

Již pěknou řádku let jsou v temnotě muzejního skladu zatraceny nejrůznější knížky, plakáty a brožury. Byly zatraceny pro svoje stáří, neatraktivní obálky odpovídající roku vydání nebo možná zdánlivou neaktuálnost. My jsme se je ale rozhodli vzkřísit!

I přes jejich retro vzhled nebo občasnou tendenčnost je v nich totiž obsaženo mnoho zajímavých informací, fotografií a faktů nejen o našem městě.