Nabídka pro školy

Všechna pracoviště Polabského muzea nabízejí pro mateřské, základní a střední školy doprovodné programy ke stálým expozicím zaměřující se především na regionální dějiny a osobnosti. Nabízíme také doprovodné aktivity k vybraným výstavám, jejichž forma se vždy odvíjí od tématu výstavy. Připravujeme přednášky, výtvarné dílny, vzdělávací programy s pracovními listy, zábavné kvízy, komentované prohlídky apod. Cílem našich muzejních programů je obohatit nejmladší návštěvníky o nové poznatky zábavnou a interaktivní formou a přispět tak k rozvoji jejich vzdělání.

Po domluvě lze vytvořit každé předškolní či školní skupině muzejní program dle konkrétních požadavků a časových možností třídy.

Muzejní programy je nutné předem objednat.

Pro informace o aktuální nabídce programů v jednotlivých pobočkách Polabského muzea prosím kontaktujte uvedené pracovníky:

Polabské muzeum Poděbrady

Mgr. Hana Šebestová